Bim 26 Eylül – Bim 26 Eylül 3 Ekim 2023 Aktüel Beklenen Ürünler

Video için play’e tıklayın

BİM 26 EYLÜL 2023 KATALOGLARINDA NELER VAR, HANGİ ÜRÜNDE KAÇIRILMAYACAK FİYATLAR BULUNUYOR, DETAYLI AÇIKLAMALAR VE AKTÜEL ÜRÜN KATALOGLARI BAŞLIYOR. BİM AKTÜEL SALI KATALOGLARINDA YER ALAN FIRSATLARI AÇIKLADIĞIMIZ, İNCELEDİĞİMİZ VE İRDELEDİĞİMİZ HABERİMİZ BAŞLIYOR:

Bim Aktüel Salı kataloglarında nefesler tutuldu. Üç sayfadan gerçekleştirilen Bim 26 Eylül 2023 kataloglarında her ihtiyaca yönelik mamüller bulunuyor. Bu mamüller içinde atıştırmalıklar, şahsi bakım ürünleri, temizlik ürünleri ve temel tüketim ürünleri sizi bekliyor.

Aktüel Ürünler bu haberde sizlere Bim 26 Eylül 2023 kataloğunu anlatıyor. BİM tarafınca resmen gösterilen kataloğun başlangıç zamanı 26 Eylül 2023 olsa da bitiş için bir tarih verilmiyor. Ancak sonraki Salı kataloğu 3 Ekim 2023 tarihinde sunulacağı için 2 Ekim 2023 akşamına dek bu kataloğun geçerliliği sürüyor. Ayrıca mamüller için yığın sınırları katalog sayfasının en altında veriliyor. 3 sayfadan gerçekleştirilen kataloğun SALI günü Türkiye genelinde raflarda yer alması öngörülüyor.

Bir yanıt yazın